eshop.png
np_widgets.png
zv_widgets.png

Izolace půdy

  • Cenová kalkulace

Izolace půdy s pěnou EXY

Zateplení půdy patří ke klíčovým izolačním úpravám domu, zvláště pokud vaše půdní prostory zůstávají přes zimu nevytápěné. Vysoce výkonné stříkací pěny EXY 09 s otevřenou strukturou buněk a uzavřenou strukturou buněk zabraňují kromě úniků tepla také kondenzaci par a následnému vzniku plísní ve stropu nebo podlaze.

Oba typy izolační pěny navíc zaručují

Izolace nevytápěné půdy pěnou s otevřenou strukturou buněk

Zateplujete-li obytné prostory domu ze strany nevytápěné půdy, dbejte na to, aby byla izolace propustná. Pokud totiž teploty v zimě klesnou pod nulu, hrozí v nesprávně zvoleném izolačním materiálu kondenzace a hromadění par s rizikem plesnivění.

K izolaci prostor s rozdílnými teplotami tak nejlépe poslouží stříkaná polyuretanová pěna s otevřenou strukturou buněk. Dvoukomponentní pěnová izolace EXY na vodní bázi disponuje otevřenou strukturou buněk o hustotě 8,41 kg/m3 zabraňující hromadění vlhkosti uvnitř materiálu díky vynikajícímu difúznímu odporu. Tekutina se ihned po nástřiku zvětší až na 130-150 násobek své velikosti, vyplní všechny mezery a zamezí průniku chladného vzduchu.

Pěna EXY s otevřenou strukturou buněk se hodí do střešních konstrukcí stěn domů, mezi krokve, na podlahy, na zateplení půdy dřevostaveb i chalup. Pěnu je možné aplikovat i v zimních měsících, a to při teplotě již do - 6°C.

Izolace obytné půdy s pěnou EXY 39 s uzavřenou strukturou buněk

Ať už je strop vašich půdních prostor zkosený či rovný, k jeho dokonalé izolaci poslouží prémiová stříkaná pěna EXY 39 s uzavřenou strukturou buněk. Tekutina se ihned po nástřiku zvětší až na 30 násobek své velikosti. Vyplní tak veškeré mezery a těžko dostupná místa stropu a kompletně zamezí průniku studeného vzduchu.

Tato pěna EXY 39 s uzavřenou strukturou buněk zamezuje průniku vlhkosti a má výborné izolační vlastnosti i při poloviční tloušťce nástřiku. Mimo to až 300x zpevňuje plochu, respektive stavební konstrukci, na níž je aplikována, je proto kromě izolace půdy, zateplení stropu a fasád vhodná i k aplikaci na podlahy a provlhlá místa.

VÍCE NEŽ 1000 PARTNERŮ PO CELÉM SVĚTĚ!

NAJÍT PARTNERA VE SVÉ ZEMI

Nezávazná poptávka

Máte zájem o izolaci domu nebo se chcete jen na něco zeptat ohledně izolačních materiálů? Neváhejte a napište nám.

Jméno:
Příjmení:
Váš e-mail:
Telefon:
Místo stavby (země)
Poptávám:
izolaci interiéru
izolaci exteriéru
litou pěnu na izolaci dutin
ochranný a hydroizolační nátěr