eshop.png
np_widgets.png
zv_widgets.png

Izolace střechy

  • Cenová kalkulace

Izolace střechy pomocí izolačních stříkaných pěn EXY

Základní funkcí střechy je zajistit objektu vodotěsnost a tepelnou izolaci. Neizolovanou střešní konstrukcí uniká až 40 % tepla. V letním období naopak dochází k nežádoucímu prohřátí a nárůstu teploty v podkroví. Optimální řešení pro izolace střechy představuje aplikace stříkané pěnové izolace EXY.

Výhody stříkané pěnové izolace EXY 

Ideálním řešením izolace plochých střech je aplikace polyuretanových pěn EXY a ochranného hydroizolačního nátěru EXY FLEX. Aplikovat je možné i při opravách a revitalizaci starých střech.

Díky vysoké přilnavosti a charakteru pěny, vznikne do několika minut po nástřiku 100% bezešvá, monolitická vrstva. Ta chrání před úniky tepla a vaše investice se vám díky okamžitým 50% úsporám za vytápění rychle vrátí. Kvalita pěn EXY je prověřena více než 35 lety tradice.

Postup nástřiku izolace střechy

Samotnou aplikaci předchází důkladná příprava podkladové vrstvy a její očistění. Nástřik izolace střechy se provádí od 2,5 do 5 cm v jedné vrstvě. Pěna během několika sekund zvětší 30x svůj objem a je do několika minut plně schůdná. Na závěr je nutné aplikovat ochranný střešní nátěr EXY FLEX. Střešní pěnu EXY je možné aplikovat jak na nové, tak na stávající střechy.

Pěnová střešní izolace vyžaduje jen minimální údržbu v podobě opravy nátěru po 10–15 letech. Odmění se vám minimálně 50 letou výdrží a vynikajícími izolačními vlastnostmi.

VÍCE NEŽ 1000 PARTNERŮ PO CELÉM SVĚTĚ!

NAJÍT PARTNERA VE SVÉ ZEMI

Nezávazná poptávka

Máte zájem o izolaci domu nebo se chcete jen na něco zeptat ohledně izolačních materiálů? Neváhejte a napište nám.

Jméno:
Příjmení:
Váš e-mail:
Telefon:
Místo stavby (země)
Poptávám:
izolaci interiéru
izolaci exteriéru
litou pěnu na izolaci dutin
ochranný a hydroizolační nátěr