eshop.png
np_widgets.png
zv_widgets.png

Izolace střechy

Izolace střechy pomocí izolačních stříkaných pěn HONTER

Základní funkcí střechy je zajistit objektu vodotěsnost a tepelnou izolaci. Neizolovanou střešní konstrukcí uniká až 40 % tepla. V letním období naopak dochází k nežádoucímu prohřátí a nárůstu teploty v podkroví. Optimální řešení pro izolace střechy představuje aplikace stříkané pěnové izolace HONTER.

Výhody stříkané pěnové izolace HONTER 

Ideálním řešením izolace plochých střech je aplikace polyuretanových pěn HONTER a ochranného hydroizolačního nátěru THERMOFLEX™. Aplikovat je možné i při opravách a revitalizaci starých střech.

Díky vysoké přilnavosti a charakteru pěny, vznikne do několika minut po nástřiku 100% bezešvá, monolitická vrstva. Ta chrání před úniky tepla a vaše investice se vám díky okamžitým 50% úsporám za vytápění rychle vrátí. Kvalita pěn HONTER je prověřena více než 35 lety tradice.

Postup nástřiku izolace střechy

Samotnou aplikaci předchází důkladná příprava podkladové vrstvy a její očistění. Nástřik izolace střechy se provádí od 2,5 do 5 cm v jedné vrstvě. Pěna během několika sekund zvětší 30x svůj objem a je do několika minut plně schůdná. Na závěr je nutné aplikovat ochranný střešní nátěr THERMO-FLEX™. Střešní pěnu HONTER je možné aplikovat jak na nové, tak na stávající střechy.

Pěnová střešní izolace vyžaduje jen minimální údržbu v podobě opravy nátěru po 10–15 letech. Odmění se vám minimálně 50 letou výdrží a vynikajícími izolačními vlastnostmi.

VÍCE NEŽ 1000 PARTNERŮ PO CELÉM SVĚTĚ!

NAJÍT PARTNERA VE SVÉ ZEMI

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Máte zájem o izolaci domu nebo se chcete jen na něco zeptat ohledně izolačních materiálů? Neváhejte a napište nám.

Jméno:
Příjmení:
Váš e-mail:
Telefon:
Místo stavby
Poptávám:
izolaci interiéru
izolaci exteriéru
střešní pěnu na venkovní ploché střechy
litou pěnu na izolaci dutin
ochranný a hydroizolační nátěr