eshop.png
np_widgets.png
zv_widgets.png

Izolace zimní zahrady

  • Cenová kalkulace

Izolace zimní zahrady pomocí izolační stříkané pěny EXY

Zimní zahrada je krásným doplňkem domu. Její celoroční užívání je však energeticky velmi náročné. Vedle speciálních vícevrstvých skel byste proto měli dbát také na správnou izolaci stavby od podlah, stropů a stěn, kterými z místnosti uniká další drahocenné teplo. Podle výzkumů se jedná až o 30–40 %. Rychlým řešením je stříkaná pěnová izolace EXY.

Izolační stříkaná pěna EXY a její výhody

Pro zateplení zimních zahrad a podobných staveb se nejlépe hodí stříkané izolační pěny s uzavřenou strukturou buněk, které efektivně brání úniku tepla z místnosti a naopak proudění nadbytečného tepla dovnitř. Udržují v zahradě stabilnější klima, což je příjemné rostlinám. Navíc působí jako zvuková bariéra. K těmto pěnám se řadí například středně tvrdá EXY, která dokonale přilne ke stavební konstrukci, časem nepraská ani nemění svůj objem.

Jak izolační pěnu aplikovat?

Izolační pěna se nanáší speciální nástřikovou pistolí, která ji rovnoměrně rozprostře na povrch. Objem izolační pěny během pár vteřin nabude až 50 krát, díky čemuž perfektně vyplní každou spáru. Obvykle se aplikuje ve dvou vrstvách. Po pár minutách pěna ztvrdne a je připravena na pokládku podlah nebo sádrokartonu.

Stříkanou pěnovou izolaci EXY můžete použít i při nízkých teplotách od – 6°C.

VÍCE NEŽ 1000 PARTNERŮ PO CELÉM SVĚTĚ!

NAJÍT PARTNERA VE SVÉ ZEMI

Nezávazná poptávka

Máte zájem o izolaci domu nebo se chcete jen na něco zeptat ohledně izolačních materiálů? Neváhejte a napište nám.

Jméno:
Příjmení:
Váš e-mail:
Telefon:
Místo stavby (země)
Poptávám:
izolaci interiéru
izolaci exteriéru
litou pěnu na izolaci dutin
ochranný a hydroizolační nátěr