eshop.png
np_widgets.png
zv_widgets.png

Stříkaná tepelná izolace

  • Cenová kalkulace

Stříkaná tepelná izolace s otevřenou strukturou po aplikaci expanduje 100x až 150x a zachovává neměnné parametry po celou dobu životnosti stavby. Stříkaná izolace EXY dokáže snížit náklady za energii až o 60 %!

EXY Stříkaná tepelná izolace nabízí široké spektrum využití podle místa použití:

Na trh v Evropě a v USA dodáváme plně certifikovanou řadu stříkaných izolačních pěn, které jsou více jak 35 let na trhu a nabízí bezkonkurenční a prověřenou kvalitu, která je klíčová pro nás a naše zákazníky.

Stříkanou tepelnou izolaci můžete volit mezi pěnovou izolací s otevřenou nebo uzavřenou strukturou buněk. Izolační pěna s otevřenou strukturou buněk je vhodná tam, kde je kladený důraz na průnik vzduchu a vodní páry. Hodí se zejména k izolaci prostor s rozdílnými teplotami. Izolační pěna představuje dokonalou celistvou vrstvu beze spojů a mechanického kotveníIzolační pěna s uzavřenou strukturou buněk naopak představuje dokonalou vzduchotěsnou, parotěsnou i hydroizolační zábranu.

Dotace na zateplení

Nová zelená úsporám

V rámci programu Nová zelená úsporám, který spustilo Ministerstvo životního prostředí České republiky, můžete získat finanční dotaci na úsporu energie formou zateplení domu ve výši až 50 %.

VÍCE NEŽ 1000 PARTNERŮ PO CELÉM SVĚTĚ!

NAJÍT PARTNERA VE SVÉ ZEMI

Nezávazná poptávka

Máte zájem o izolaci domu nebo se chcete jen na něco zeptat ohledně izolačních materiálů? Neváhejte a napište nám.

Jméno:
Příjmení:
Váš e-mail:
Telefon:
Místo stavby (země)
Poptávám:
izolaci interiéru
izolaci exteriéru
litou pěnu na izolaci dutin
ochranný a hydroizolační nátěr