X Hotovo z 30%

Vyplňte tento minutový kvíz a získejte zaměření vašeho domu pro cenovou kalkulaci.

X Hotovo z 60%
X Hotovo z 80%
X Hotovo z 90%
X

DĚKUJEME!

JAKMILE TO SPOČÍTÁME, OZVEME SE VÁM A ZAŠLEME CENOVOU KALKULACI.

Nechte si spočítat náklady a úsporu ZJISTIT CENU

eshop.png
np_widgets.png
zv_widgets.png

HONTER COMPANY na TZB-info

Na portálu TZB-info vyšel článek o našem víceúčelovém rychle tuhnoucím polyuretanovém lepidle INSTA-STIKTM. Toto lepidlo je určené především pro lepení izolačních desek a povrchů jako jsou beton, kámen, zdivo, sádra a mnohé další. Jeho největší výhody představují dobrá přilnavost, rychlé a snadné použití, krátká doba zatvrdnutí, nízká hmotnost a čistá aplikace, vysoká požární odolnost a další. Více se dozvíte přímo v článku na webu TZB-info.cz

Další náš článek na TZb-info se věnuje stříkané pěnové izolaci FROTH-PAKTM, která se vyznačuje tím, že její použití nevyžaduje profesionální aplikaci. Sada s touto pěnovou izolací umožní řemeslníkům pracovat snadno, rychle a hlavně kdekoliv. Její největší výhody jsou opět v krátké době zasychání, snadné aplikaci a výborné tepelné izolaci.

Dalším produktem z našeho portfolia, o kterém byl vydán článek na TZB-info, je izolační pěna pro vyplnění dutin HONTER. Tato pěna slouží k utěsnění a vytváří tak bariéru mezi vnějším a vnitřním prostředím, slouží také ke snížení energetických výdajů a zvyšuje kvalitu ovzduší v interiéru stavby. Hlavní rozdíl oproti pěnové izolaci FROTH-PAKTM spočívá v tom, že tuto pěnu Tuto pěnu mohou aplikovat výhradně zkušení certifikovaní aplikátoři, čímž se liší například od výše zmíněné pěnové izolace FROTH-PAKTM. Tato izolační pěna snižuje vlhkost, která do objektů proniká netěsnými místy, zamezuje únikům tepla a disponuje výbornými izolačními vlastnostmi. Více o této pěně a o její aplikaci si můžete přečíst přímo v článku na internetové portálu TZB-info.cz, kde najdete i ukázkové video a fotografie. 

VÍCE NEŽ 1000 PARTNERŮ PO CELÉM SVĚTĚ!

NAJÍT PARTNERA VE SVÉ ZEMI

Nezávazná poptávka

Máte zájem o izolaci domu nebo se chcete jen na něco zeptat ohledně izolačních materiálů? Neváhejte a napište nám.

Jméno:
Příjmení:
Váš e-mail:
Telefon:
Místo stavby (země)
Poptávám:
izolaci interiéru
izolaci exteriéru
litou pěnu na izolaci dutin
ochranný a hydroizolační nátěr