X Hotovo z 30%

Vyplňte tento minutový kvíz a získejte zaměření vašeho domu pro cenovou kalkulaci.

X Hotovo z 60%
X Hotovo z 80%
X Hotovo z 90%
X

DĚKUJEME!

JAKMILE TO SPOČÍTÁME, OZVEME SE VÁM A ZAŠLEME CENOVOU KALKULACI.

Nechte si spočítat náklady a úsporu ZJISTIT CENU

eshop.png
np_widgets.png
zv_widgets.png

Izolace roubenky ve Žlebských Chvalovicích izolační pěnou EXY

Při realizaci zateplení roubenky ve Žlebských Chvalovicích v okrese Chrudim byly použity produkty Honter Company s.r.o., konkrétně se jednalo o použití stříkané izolační pěny EXY. Realizace izolace s použitím našich produktů se zhostila společnost ECO WOOD HOMES s.r.o.

Zateplení dřevostavby a další práce zahrnovaly aplikaci izolační pěny EXY na podlaze v podkroví z vrchu ve výšce nástřiku 16cm – 200m2, další nástřik na půlštocích a šikminách ve výšce 25cm – 200m2. Izolaci roubenky zakončují nástřiky na tři štíty a strop z vrchu, ve výšce 25cm a 28cm – 220m2.

Použitá stříkaná polyuretanová pěnová izolace EXY 09 má perfektní izolační vlastnosti pro veškeré prostory postrádající tepelnou izolaci. Výborně se hodí k izolaci dřevostaveb a chat, ale i stěn domů, a střešních konstrukcí. Zateplení podkroví touto pěnou zajistí výraznou úsporu energií a v neposlední řadě zdravější a pohodlnější bydlení. EXY 39 je pěna na vodní bázi s otevřenou strukturou buněk, což jí zajišťuje dokonalé izolační vlastnosti, a zároveň dovoluje stavební konstrukci dýchat a propouštět vodní páry, díky čemuž nedochází uvnitř stavby ke kondenzaci vody.

VÍCE NEŽ 1000 PARTNERŮ PO CELÉM SVĚTĚ!

NAJÍT PARTNERA VE SVÉ ZEMI

Nezávazná poptávka

Máte zájem o izolaci domu nebo se chcete jen na něco zeptat ohledně izolačních materiálů? Neváhejte a napište nám.

Jméno:
Příjmení:
Váš e-mail:
Telefon:
Místo stavby (země)
Poptávám:
izolaci interiéru
izolaci exteriéru
litou pěnu na izolaci dutin
ochranný a hydroizolační nátěr