X Hotovo z 30%

Vyplňte tento minutový kvíz a získejte zaměření vašeho domu pro cenovou kalkulaci.

X Hotovo z 60%
X Hotovo z 80%
X Hotovo z 90%
X

DĚKUJEME!

JAKMILE TO SPOČÍTÁME, OZVEME SE VÁM A ZAŠLEME CENOVOU KALKULACI.

Nechte si spočítat náklady a úsporu ZJISTIT CENU

eshop.png
np_widgets.png
zv_widgets.png

Nová ZELENÁ ÚSPORÁM 2017

Dne 22. října 2015 byl zahajen příjem žádostí o dotaci na rodinné domy. Výzva v programu Nová zelená úsporám pokračuje i v roce 2017. Příjem žádostí se rozrostl také o dotace na bytové domy. V 2. výzvě šlo pouze o bytové domy v Praze, ale 3. výzva umožňuje získat dotaci na zateplení pro bytové domy po celé České republice. 

Nová zelená úsporám je program Ministerstva životního prostředí České republiky, který se soustředí na podporu obnovitelných zdrojů energie a zlepšení životního prostředí. Podrobnější informace naleznete na webových stránkách programu http://www.novazelenausporam.cz/  

Proč se Vám vyplatí investovat do zateplení domu? Nejen, že uspoříte na nákladech za vytápění, ale také zajistíte budově delší životnost a komfortní podmínky bydlení v zimě i v létě. V současné době je ideální doba na realizaci, protože díky dotacím na zateplení v rámci programu Nová zelená úsporám získáte finanční podporu od státu. 

Zelená úsporám podmínky 2017

Jednou z podmínek poskytování finančních prostředků ze SFŽP ČR, v rámci tohoto programu, je realizace podporovaného opatření dodavatelem zapsaným v Seznamu odborných dodavatelů (SOD) a použití výrobků/technologií zapsaných v Seznamu výrobků a technologií (SVT), kam patří i izolační materiály od společnosti HONTER. 

Nová Zelená úsporám 2017 - dotace na zateplení

Získejte se dotace na zateplení od Ministestva životního prostředí České republiky a zároveň ročně ušetříte na nákladech za topení. Podrobné informace o dotaci Nová zelená úsporám pro rok 2017 najdete na http://www.novazelenausporam.cz/.

Pro více informací a dotazy k seznamům SOD a SVT, je v pracovní dny od 9:00 do 16:00 k dispozici přímá telefonní linka 267 994 117, nebo e-mailová adresa sod-svt@sfzp.cz.

Nová zelená úsporám SVT kódy

Na naše izolační materiály na zateplení domu se vztahuje finanční podpora v rámci programu Nová zelená úsporám a proto jsou opratřeny SVT kódy. 

Registrační kódy produktů EXY:

  

VÍCE NEŽ 1000 PARTNERŮ PO CELÉM SVĚTĚ!

NAJÍT PARTNERA VE SVÉ ZEMI

Nezávazná poptávka

Máte zájem o izolaci domu nebo se chcete jen na něco zeptat ohledně izolačních materiálů? Neváhejte a napište nám.

Jméno:
Příjmení:
Váš e-mail:
Telefon:
Místo stavby (země)
Poptávám:
izolaci interiéru
izolaci exteriéru
litou pěnu na izolaci dutin
ochranný a hydroizolační nátěr