X Hotovo z 30%

Vyplňte tento minutový kvíz a získejte zaměření vašeho domu pro cenovou kalkulaci.

X Hotovo z 60%
X Hotovo z 80%
X Hotovo z 90%
X

DĚKUJEME!

JAKMILE TO SPOČÍTÁME, OZVEME SE VÁM A ZAŠLEME CENOVOU KALKULACI.

Nechte si spočítat náklady a úsporu ZJISTIT CENU

eshop.png
np_widgets.png
zv_widgets.png

Izolace interiéru

  • NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
  • Souhlasím se zpracováním osobních údajů
  • Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti HONTER Company s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti HONTER Company s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na 10 let od jejich zaslání.

Ačkoliv se obvykle u domů a bytů provádí vnější izolace fasády, je vhodné také zateplení interiéru, nebo některé jeho části. Ideálním místem pro zlepšení izolačních vlastností je vnitřní část střechy a podkroví, ale i další vnitřní stěny a podlahy, kterými by mohlo unikat teplo.

Pěna zvolená k izolaci dřevěných konstrukcí, krovů, příček, stěn a jiných těžce dostupných míst, jež zároveň potřebují dýchat, musí disponovat vynikajícím difúzním odporem. Proto je důležité na zateplení domu použít pěnu na vodní bázi s otevřenou strukturou buněk, jakou je pěna EXY 09 s otevřenou strukturou buněk.

Zateplování podkroví probíhá v několika krocích

Díky otevřené struktuře buněk a vynikajícím difúzním vlastnostem izolační pěna dýchá a zabraňuje vzniku plísní, protože posouvá rosný bod mimo stavební konstrukci. Izolační pěna vytvoří vzduchovou bariéru a zabrání pronikání studeného vzduchu a úniku tepla z domu. Vlhkost bez problémů projde ven. Neprojeví se tak nepříjemný efekt nově zaizolovaného domu, kdy majitelé často zapomenou na nutnost větrat a kvůli zvýšené vlhkosti se jim ve zdech brzy objeví nebezpečná plíseň. S pěnou EXY 09 s otevřenou strukturou buněk je dům dokonale zateplen, ale přesto „dýchá".


zateplení interiéru S pěnou EXY 09 s otevřenou strukturou buněk

Tento druh stříkané izolace disponuje několika výjimečnými vlastnostmi – přilne k jakékoliv konstrukci, izolace zůstává trvale pružná a je objemově a tvarově stálá. Nemění izolační vlastnosti po celou dobu, kdy je ve stavební konstrukci. Nemůže se tedy stát, že za několik let budete muset interiér izolovat znovu.

V případě, že potřebujete zateplit místnosti s vyšší vlhkostí, není pěna EXY 09 s otevřenou strukturou buněk vhodná. V takové situaci je třeba použít pěnu EXY 34 HFO s uzavřenou strukturou buněk, která zabraňuje průniku vlhkosti. Disponuje nejlepšími izolačními vlastnostmi, které jsou momentálně dostupné na trhu – to vše za velmi přijatelnou cenu.

VÍCE NEŽ 1000 PARTNERŮ PO CELÉM SVĚTĚ!

NAJÍT PARTNERA VE SVÉ ZEMI

Nezávazná poptávka

Máte zájem o izolaci domu nebo se chcete jen na něco zeptat ohledně izolačních materiálů? Neváhejte a napište nám.

Jméno:
Příjmení:
Váš e-mail:
Telefon:
Místo stavby (země)
Poptávám:
izolaci interiéru
izolaci exteriéru
litou pěnu na izolaci dutin
ochranný a hydroizolační nátěr