X Hotovo z 30%

Vyplňte tento minutový kvíz a získejte zaměření vašeho domu pro cenovou kalkulaci.

X Hotovo z 60%
X Hotovo z 80%
X Hotovo z 90%
X

DĚKUJEME!

JAKMILE TO SPOČÍTÁME, OZVEME SE VÁM A ZAŠLEME CENOVOU KALKULACI.

Nechte si spočítat náklady a úsporu ZJISTIT CENU

eshop.png
np_widgets.png
zv_widgets.png

Izolace půdy

  • NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
  • Souhlasím se zpracováním osobních údajů
  • Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti HONTER Company s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti HONTER Company s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na 10 let od jejich zaslání.

Izolace půdy s pěnou EXY

Zateplení půdy patří ke klíčovým izolačním úpravám domu, zvláště pokud vaše půdní prostory zůstávají přes zimu nevytápěné. Vysoce výkonné stříkací pěny EXY 09 s otevřenou strukturou buněk a uzavřenou strukturou buněk zabraňují kromě úniků tepla také kondenzaci par a následnému vzniku plísní ve stropu nebo podlaze.

Oba typy izolační pěny navíc zaručují

Izolace nevytápěné půdy pěnou s otevřenou strukturou buněk

Zateplujete-li obytné prostory domu ze strany nevytápěné půdy, dbejte na to, aby byla izolace propustná. Pokud totiž teploty v zimě klesnou pod nulu, hrozí v nesprávně zvoleném izolačním materiálu kondenzace a hromadění par s rizikem plesnivění.

K izolaci prostor s rozdílnými teplotami tak nejlépe poslouží stříkaná polyuretanová pěna s otevřenou strukturou buněk. Dvoukomponentní pěnová izolace EXY na vodní bázi disponuje otevřenou strukturou buněk o hustotě 8,41 kg/m3 zabraňující hromadění vlhkosti uvnitř materiálu díky vynikajícímu difúznímu odporu. Tekutina se ihned po nástřiku zvětší až na 130-150 násobek své velikosti, vyplní všechny mezery a zamezí průniku chladného vzduchu.

Pěna EXY s otevřenou strukturou buněk se hodí do střešních konstrukcí stěn domů, mezi krokve, na podlahy, na zateplení půdy dřevostaveb i chalup. Pěnu je možné aplikovat i v zimních měsících, a to při teplotě již do - 6°C.

Izolace obytné půdy s pěnou EXY 34 HFO s uzavřenou strukturou buněk

Ať už je strop vašich půdních prostor zkosený či rovný, k jeho dokonalé izolaci poslouží prémiová stříkaná pěna EXY 34 HFO s uzavřenou strukturou buněk. Tekutina se ihned po nástřiku zvětší až na 30 násobek své velikosti. Vyplní tak veškeré mezery a těžko dostupná místa stropu a kompletně zamezí průniku studeného vzduchu.

Tato pěna EXY 34 HFO s uzavřenou strukturou buněk zamezuje průniku vlhkosti a má výborné izolační vlastnosti i při poloviční tloušťce nástřiku. Mimo to až 300x zpevňuje plochu, respektive stavební konstrukci, na níž je aplikována, je proto kromě izolace půdy, zateplení stropu a fasád vhodná i k aplikaci na podlahy a provlhlá místa.

VÍCE NEŽ 1000 PARTNERŮ PO CELÉM SVĚTĚ!

NAJÍT PARTNERA VE SVÉ ZEMI

Nezávazná poptávka

Máte zájem o izolaci domu nebo se chcete jen na něco zeptat ohledně izolačních materiálů? Neváhejte a napište nám.

Jméno:
Příjmení:
Váš e-mail:
Telefon:
Místo stavby (země)
Poptávám:
izolaci interiéru
izolaci exteriéru
litou pěnu na izolaci dutin
ochranný a hydroizolační nátěr