X Hotovo z 30%

Vyplňte tento minutový kvíz a získejte zaměření vašeho domu pro cenovou kalkulaci.

X Hotovo z 60%
X Hotovo z 80%
X Hotovo z 90%
X

DĚKUJEME!

JAKMILE TO SPOČÍTÁME, OZVEME SE VÁM A ZAŠLEME CENOVOU KALKULACI.

Nechte si spočítat náklady a úsporu ZJISTIT CENU

eshop.png
np_widgets.png
zv_widgets.png

Izolace základů

  • NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
  • Souhlasím se zpracováním osobních údajů
  • Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti HONTER Company s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti HONTER Company s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na 10 let od jejich zaslání.

Izolace základů pomocí stříkané pěnové izolace EXY

Izolace základů je nezbytným prvkem každé stavby. Kvalitní hydroizolace zabrání průsakům vody do prostor pod úrovní terénu, vlhnutí zdiva a vzniku nebezpečných plísní. Jedna z možností izolace základů stavby je aplikace izolační stříkané pěny.

Výhody stříkané pěnové hydroizolace základů

Hlavní předností pěny EXY 34 HFO s uzavřenou strukturou buněk, oproti jiným metodám izolace základů kvůli vlhkosti, je její schopnost dokonale utěsnit plášť budovy, včetně všech prasklin a štěrbin. K tomu dopomáhá vysoká a trvalá adheze ke každé stavební konstrukci. Stříkaná pěnová izolace s uzavřenou strukturou buněk vyniká také výjimečnou tuhostí a pevností, což oceníte zejména při izolaci potrubí.

technologický postup izolace základů

Aplikace pěnové hydroizolace základů se provádí na odkryté a očištěné suché zdivo. Po aplikaci směsi na podklad nastříkaná vrstva během několika sekund 30x zvětší svůj původní objem. Během tohoto procesu pěna dokonale zaplní všechny praskliny a štěrbiny. Ke konečnému vytvrzení této izolační hmoty dojde už během několika minut. Na izolaci základů je nutné ještě následně aplikovat asfaltový nátěr, kvůli vztlakové vodě.

VÍCE NEŽ 1000 PARTNERŮ PO CELÉM SVĚTĚ!

NAJÍT PARTNERA VE SVÉ ZEMI

Nezávazná poptávka

Máte zájem o izolaci domu nebo se chcete jen na něco zeptat ohledně izolačních materiálů? Neváhejte a napište nám.

Jméno:
Příjmení:
Váš e-mail:
Telefon:
Místo stavby (země)
Poptávám:
izolaci interiéru
izolaci exteriéru
litou pěnu na izolaci dutin
ochranný a hydroizolační nátěr