X Hotovo z 30%

Vyplňte tento minutový kvíz a získejte zaměření vašeho domu pro cenovou kalkulaci.

X Hotovo z 60%
X Hotovo z 80%
X Hotovo z 90%
X

DĚKUJEME!

JAKMILE TO SPOČÍTÁME, OZVEME SE VÁM A ZAŠLEME CENOVOU KALKULACI.

Nechte si spočítat náklady a úsporu ZJISTIT CENU

eshop.png
np_widgets.png
zv_widgets.png

Zateplení garáže

  • NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
  • Souhlasím se zpracováním osobních údajů
  • Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti HONTER Company s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti HONTER Company s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na 10 let od jejich zaslání.

Izolace garážových dveří pomocí stříkané izolační pěny EXY

Zatímco neodizolovanými obvodovými zdmi uniká z celého domu obrovské množství tepla, představte si, jaký tepelný únik musejí představovat neodizolovaná garážová vrata či dveře. Tvrzení potvrzují i tepelné mapy pořízené termokamerou, které znázorňují jasně červenou barvu unikajícího tepla především dveřmi a okny.

Stříkaná pěna je tak vhodným řešením, jak ošetřit a vhodně provést izolaci dveří u garáže, což je často opomíjená část domu, která může ovlivnit mikroklima v celém objektu.

Proč zvolit stříkanou pěnovou izolaci na zateplení garáže

Stříkaná pěnová izolace EXY je proto tou správnou volbou pro izolaci nejen garážových dveří, ale i příček, bojleru a nádrží, které jsou také v kontaktu s vlhkým vnějším prostředím. Aplikaci lze provádět i při nízkých teplotách (až při - 6°C), nejste tedy omezeni ročním obdobím a můžete se do zateplení garáže pustit kdykoli.

Postup aplikace izolační pěny

Nástřik provádí řádně proškolený a certifikovaný odborník, díky čemuž budou vlastnosti pěny využity na 100%. K nástřiku přímo na vnější zdivo a jiné konstrukce se používá speciální technologie, aplikace nevyžaduje parozábranu. Pěna poté začne nabývat na objemu, až dokonale přilne k podkladovému materiálu a za několik minut zcela vytvrdne, poté můžete začít nanášet další prvky.

Pěnová izolace pak bude sloužit po celou dobu živostnosti garáže. Stříkanou izolační pěnu s uzavřenou strukturou buněk nabízíme rovněž v šikovné izolační sadě FROTH-PAK™ - zákazník má možnost provést aplikaci pěny při zateplení garáže svépomocí a dle vlastního uvážení. Izolační sady jsou dodávané v 12 a 40kg balení.

Kromě Vaší garáže jsem schopni zaizolovat cokoliv. Podívejte se, jak jsme aplikovali zvukovou izolaci do auta

VÍCE NEŽ 1000 PARTNERŮ PO CELÉM SVĚTĚ!

NAJÍT PARTNERA VE SVÉ ZEMI

Nezávazná poptávka

Máte zájem o izolaci domu nebo se chcete jen na něco zeptat ohledně izolačních materiálů? Neváhejte a napište nám.

Jméno:
Příjmení:
Váš e-mail:
Telefon:
Místo stavby (země)
Poptávám:
izolaci interiéru
izolaci exteriéru
litou pěnu na izolaci dutin
ochranný a hydroizolační nátěr