eshop.png
np_widgets.png
zv_widgets.png

Zateplení střechy

  • Cenová kalkulace

U všech typů domů a budov je právě střecha jednou z nejvíce namáhaných součástí stavby, protože je vystavena nejen stále se měnícím povětrnostním vlivů, ale také UV záření či v případě rovné střechy stojící vodě. Jelikož jejím hlavním úkolem je zabezpečit voděodolnost a zabránit teplotním výkyvům patří zateplení střechy mezi velmi žádané využití izolačních materiálů.

Skrze nezateplenou střechu odchází až 70% tepla z domu. Během letních měsíců dochází naopak k nežádoucímu přehřátí interiéru. S využitím stříkané izolace EXY dosáhnete požadovaného zateplení střechy s minimálním zatížením konstrukce a bez vzniku tepelných mostů.

Kvalitní stříkaná izolace na zateplení střechy vyžaduje pouze minimální údržbu, která spočívá v opravě ochranného nátěru jednou za 10 až 30 let. Živostnost izolačních materiálů s pravidelnou údržbou je minimálně 50 let.

Výhody zateplení střechy pomocí izolace EXY

Postup při zateplení střechy

Dříve než začnete se zateplením střechy je důležitá očištění a příprava podkladu před aplikací izolační vrstvy. Poté již můžete provést nástřik vrstvy stříkané pěnové izolace, která zvětší svůj objem až o 30% během pár sekund a vytvoří lehkou avšak velice pevnou monolitickou vrstvu, která nevyžaduje mechanické kotvení, kompletně eliminuje spoje a zabraňuje zatékání.  

Na závěr je potřeba aplikovat ochranný střešní nátěr EXY FLEX, který chrání zateplení ploché střechy před vlhkostí, UV zářením a mechanickým opotřebením.   

Izolační materiály jsou vhodné na:

VÍCE NEŽ 1000 PARTNERŮ PO CELÉM SVĚTĚ!

NAJÍT PARTNERA VE SVÉ ZEMI

Nezávazná poptávka

Máte zájem o izolaci domu nebo se chcete jen na něco zeptat ohledně izolačních materiálů? Neváhejte a napište nám.

Jméno:
Příjmení:
Váš e-mail:
Telefon:
Místo stavby (země)
Poptávám:
izolaci interiéru
izolaci exteriéru
litou pěnu na izolaci dutin
ochranný a hydroizolační nátěr