O nás

Jsme výrobcem a dodavatelem komponentů pro výrobu různých polyurethanů.

Náš příběh

Společnost HONTER® CORPORATION vznikla v roce 2005 v USA jako dodavatel nejkvalitnějších polyuretanových produktů, včetně PUR pěn pro stavebnictví a průmyslovou výrobu. S expanzí na evropský trh byla založena česká společnost HONTER® Company v roce 2008. Cílem bylo zajistit dodávku vysoce kvalitních výrobků a postavit moderní výrobní závod v ČR pro lepší kontrolu procesu výroby a nižší náklady.

Rozšíření výrobních kapacit

V roce 2019 byla v Zábřehu na Moravě zahájena výstavba továrny, která je jediná svého druhu v ČR. Nabízíme široké portfolio produktů včetně originálních in-situ stříkaných polyuretanových pěn EXY SPRAY SYSTEM dle normy EN 14315-1 pro izolaci budov. Kvalita výrobků je zajištěna interním systémem řízení kvality, který sleduje požadavky zákazníků a předpisy. Investujeme do výzkumu a spolupracuje s nezávislými laboratořemi pro kontrolu kvality.

Zahájení výroby v ČR

Or roku 2019 v České republice vyvíjíme špičkové komponenty potřebné pro výrobu kvalitních polyurethanových systémů, které dodáváme našim zákazníkům. V závislosti na oblasti použití přizpůsobíme vlastnosti produktu vašim individuálním potřebám. Ať už jde o rychlost, reakční dobu pěny, nebo individuální adhezivní vlastnosti – vyvineme produkt na míru dle přání a požadavků zákazníka.

Ke stažení

EN ISO 9001: Systém managementu kvality

Account details will be confirmed via email.