Možnosti zateplení

Izolační materiály od společnosti HONTER® nabízí ověřenou kvalitu a širokou paletu použití od zateplení základů, fasád až po střechy různých typů staveb.

Nejefektivnější způsob zateplení

PUR Izolace EXY® je nejlepší možné řešení na trhu. Většina z nás si ani neuvědomuje, jak kvalitní polyuretan jako izolace vlastně je a jaké má výhody! Každý z nás má doma lednici, ve které je cca 1-2 cm PUR pěny, nebo bojler, kde jsou 3-4 cm tvrdé pěny, garážová vrata 4-6 cm tloušťky. Denně tato izolace dokazuje, jak jsou efektivní v malé tloušťce! Přitom zvyšuje komfort bydlení našeho života a šetří nemalé finanční prostředky.

Jednorázová investice, dlouhodobá úspora.


Při zateplení PUR pěnou EXY® izolujete všechna těžce dostupná místa, veškeré mezery, detaily a vytvoříte celistvou izolační vrstvu bez nutnosti kotvení. Doba jde dopředu, je čas změnit zastaralé návyky a izolace, které se používají posledních 50 let!

Moderní a úsporné bydlení vyžaduje opravdu kvalitní izolaci, která je základem k úspoře peněz a energie. Široké portfolio stříkaných PUR pěn EXY® vám umožní řešit vaše požadavky podle místa použití, ať už jako difuzně otevřené izolace, které dýchají, pro zateplení střech podkroví, podlah, stěn a jiných, nebo difuzně uzavřené izolace, které posouvají rosný bod mimo konstrukci domu, zabrání průniku vlhkosti a mnohonásobně zpevní podklad nebo konstrukci domu. Už od 5 cm pocítíte rozdíl oproti běžným izolacím na trhu. Rychlé a dokonalé řešení v zateplení a izolaci nejen budov... za den je možné izolovat až 200 m2.
Více info

Zateplení podkroví

  • Stříkaná pěna EXY®

Podkroví je prostor s obytnými místnostmi v kontaktu se střechou a často s vestavbou do krovu. Vyžaduje důkladné zateplení kvůli zimě i letním horkům.

Více info

Zateplení střechy

  • Stříkaná pěna EXY®

Kvalitní zateplení střechy je klíčové při stavbě či rekonstrukci rodinného domu. Špatné zateplení střechy představuje hlavní zdroj tepelných ztrát.

Více info

Zateplení stropů

  • Stříkaná pěna EXY®

Stropy, zejména betonové či plechové, je důležité izolovat kvůli úniku tepla. Stříkaná PUR pěna je pro tyto účely ideální.

Více info

Zateplení podlah

  • Stříkaná pěna EXY®

Tvrdá pěna EXY 34 HFO je efektivní izolace podlahy s uzavřenou strukturou buněk. Je pochozí, a k zateplení podlahy stačí 5-8 cm.

Více info

Zateplení základů

  • Stříkaná pěna EXY®

Izolaci základů zajišťuje tvrdá pěna EXY 34 HFO. Po aplikaci je vhodné ji ochránit před UV zářením. Je to optimální a účinná izolace při nízké výšce.

Více info

Zateplení stěn

  • Stříkaná pěna EXY®

Moderní zateplení stěn nabízí efektivní ochranu proti teplotním výkyvům a zároveň přispívá k energetické úspoře v domácnosti.

Máte speciální požadavek? Zaizolujeme cokoliv!

Subscribe

Want to be notified about our News. Just sign up and we'll send you a notification by email.

Account details will be confirmed via email.