Technologie

Dodáváme kvalitní, léty prověřenou technologii pro zpracování a nástřik polyuretanových pěn.

Nabízíme profesionální technologie pro aplikaci PUR pěn

Kvalitní technologie je základ k úspoře času při práci. S našim profesionálním vybavením můžete očekávat vynikající výkon a maximální účinnost při zpracování polyuretanu pro různé aplikace.

HONTER III, HONTER III Plus, HONTER V

Hydraulické stroje pro aplikaci PUR pěn

Velmi výkonné aplikační stroje s hydraulickým pohonem pro nástřik a lití PUR pěn. Nejnovější generace strojů přináší vylepšený hydraulický modul a nový systém řízení. Vysoká kvalita zařízení s vhodným výkonem řadí tyto dávkovače mezi nejuniverzálnější ve své kategorii.

HONTER G125

Vzduchové stroje pro aplikaci PUR pěn

Menší stříkací systém HONTER G125 se vzduchovým pohonem, vhodný pro aplikaci a nástřik PUR pěn. Vysoká kvalita zařízení s vhodným výkonem řadí tyto dávkovače mezi nejuniverzálnější ve své kategorii. Ideální pro pravidelné aplikace menších rozsahů. Doporučený kompresor 7,5 hp.

HONTER I

Mobilní stroje pro aplikaci PUR pěn

Menší mobilní stříkací systém HONTER I vhodný pro aplikaci a nástřik PUR pěn. Vysoká kvalita zařízení s vhodným výkonem řadí tyto dávkovače mezi nejuniverzálnější ve své kategorii. Ideální pro pravidelné aplikace menších rozsahů.

APLIKAČNÍ PISTOLE, VYHŘÍVANÉ HADICE, PUMPY

Nezbytné příslušenství k aplikaci PUR pěn

Nová pistole MASTER II vyvinuta tak, aby co nejvíce usnadnila aplikaci pěny. Vyhřívané flexibilní hadice v sekcích po 15 metrech, které lze spojit do délky až 100 metrů. Pumpy pro zpracování materiálu a výkonný kompresor. To je ve zkratce vše nezbytné, co ke správné aplikaci pur pěn potřebuje každý zákazník.

Zaujala vás nabídka?

Promluvte si s námi! Rádi vám poskytneme informace o příležitostech a spolupráci!

Account details will be confirmed via email.