STŘÍKANÁ PUR PĚNA

Uniká vám teplo z domu?
Trápí vás vysoké energie?

Zateplete svůj dům kvalitní izolací ať nepřicházíte o peníze!

Poptat zateplení EXY

Podívejte se jak probíhá zateplení PUR pěnou EXY

Prvním krokem k úspoře energií je kvalitní zateplení.

V České republice trvá topná sezóna déle než půl roku a s sebou nese výrazný nárůst nákladů na bydlení, což může značně zatížit váš rozpočet. Zateplení domu stříkanou pur pěnou je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak snížit náklady na vytápění. Správně zateplený dům také omezí potřebu používání klimatizace v letních měsících. Kompletní zateplení může přinést až 70% úsporu za vytápění, s návratností investice obvykle v rozmezí 5-15 let.

Špičková stříkaná izolace, která bude sloužit po další generace.

Stříkané PUR pěny mají po aplikaci dlouhodobě neměnné izolační vlastnosti. V budově tak bude spolehlivě sloužit a šetřit peníze za energie nejen vám, ale i dalším generacím. Návratnost investice se pohybuje okolo 5-10 let.

Tři důvody, proč zateplit stříkanou pěnou.

01

Celistvá vrstva

Narozdíl od běžných izolačních materiálů, stříkaná PUR pěna jako jediná vytvoří celistvou vrsvu bez jakýchkoliv mezer. Vytvoří tak kompletní obálku budovy a díky tomu eliminuje tepelné mosty.

02

Dlouhodobá životnost

Stříkaná PUR pěna bude ve vašem domě sloužit i dalším generacím. Po aplikaci má neměnné a stálé izolační vlastnosti, nesesedá a nemění tvar. Zkrátka funguje dlouhodobě.

03

Návratnost investice

Na zateplení se nevyplatí šetřit. Izolace v domě je jediná vrstva, která aktivně zabraňuje úniku tepla z vašeho domu. Průměrná návratnost investice do zataplení se běžně pohybuje v rozmezí 5-15 let.

Důkazy místo slibů

Co o nás říkají naši spokojení zákazníci?

12168
Happy customers every year
2172
Won Awards
732
New Listing Every Week

Poradíme, naceníme, přijedeme. Zdela zdarma a nezávazně!

Rádi vám připravíme optimální izolační řešení pro vaši stavbu. Detailně s vámi projednáme veškeré potřebné informace a zodpovíme vaše dotazy. Buď telefonicky, nebo na místě zcela zdarma a nezávazně.  250000
  zateplených domů
  30
  partnerů po celé eu
  20
  let na trhu
  5
  reklamací

  Account details will be confirmed via email.